Kūno atpalaiduojantis masažas tinkantis visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina nervų sistemą, bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Trokštantiems užsimiršti, pailsėti ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę.

 Masažai     Moterims     Vyrams     Top    
Nugaros masažas – tai puikus būdas atpalaiduoti įsitempusius (sprando, pečių juostos ir nugaros) raumenis ir grąžinti juos į normalią tonuso būseną.

Masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą, stovimą darbą, ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.

 Masažai     Moterims     Vyrams     Vaikams     Top    
Nugaros masažas skirtas  atpalaidavimui, Jis mažina skausmą, atpalaiduoja streso įtemptus raumenis, gerina kraujotaką, skatina metabolizmo ir detoksikacijos procesus. Veido masažas apsaugo nuo nesavalaikio raukšlių atsiradimo, gerina odos toną, mažina patinimą. Masažo metu stimuliuojama kraujotaka, oda prisisotinama deguonimi, stiprėja regeneraciniai procesai.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Atpalaiduojanti pėdų ir kojų terapija su natūraliais aliejais ir natūraliomis priemonėmis. Pėdų masažas stiprina imunitetą, suteikia energijos, pagerina miego kokybę, kraujotaką, sustiprina bet kurio gydymo poveikį, organizmui sugrąžina energijos pusiausvyrą.

(Pėdų pilingas, masažas).

 Moterims     Vyrams     Vaikams    
Masažas, ramina, pašalina įtampą , teigiamai veikia įvairius organizme vykstančius procesus ir  leidžia vaikams atsipalaiduoti.
 Vaikams    
Puoselėjantis gintaro masažas atpalaiduoja raumenis ir mintis nuo streso ir emocinės įtampos, pasižymi balansuojančiu poveikiu nervinei sistemai. Gintarinė procedūra prisotina ląsteles deguonimi, šalina toksinus, saugo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo, tonizuoja ir normalizuoja energetinius procesus ląstelėse.  (Gintarinis kūno pilingas - kaukė, dušas. atpalaiduojantis nugaros ir veido  masažas).
 Masažai     Moterims     Vyrams     Top    
Šveičiant viso kūno odą, pagerinama viso kūno kraujotaka, suaktyvinama limfinė sistema, kuri yra labai svarbi gerai kūno sveikatai.

Tonizuojanti kaukė atstato odos elastingumą ir stangrumą su formuojančiu efektu. Stiprina odos imunitetą suteikia energijos ir skaistumo.

(Kūno pilinguojantis masažas, įvyniojimas, dušas).
 Moterims     Vyrams    
Kaukėje esantys jūros dumbliai ir spirulina palengvina deguonies patekimą į audinius ir pagerina kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių. Dumblių sudėtyje yra unikalių biologiškai veiklių medžiagų, skatinančių kolageno gamybą.

(Kūno įvyniojimas, dušas).

 Moterims     Vyrams    
Liekninantis įvyniojimas probleminėms kūno vietoms. Kūno pilingas, įvyniojimas TERMO geliu, kuris pasižymi anticeliulitiniu poveikiu – stimuliuoja riebalų skaidymą, mažina kūno apimtis, lygina odos reljefą. Įmasažuojamas anticeliulitinis kūno kremas.
 Moterims     Vyrams    
Palepinkite savo kūną nuostabia šiluma, kurią skleidžia akmenys. Jie ilgai išlaiko šilumą ir ją perduoda raumenims. Masažas atliekamas rankų judesiais ir karštų akmenų pagalba. Ši procedūra detoksikuoja, giliai atpalaiduoja, raminamai veikia kūną.
 Moterims     Vyrams     Top    
Veido KOBIDO masažas – tai unikalus pagal senas japonų tradicijas atliekamas masažas, primenantis įspūdingą rankų šokį. Masažo metu greiti, smūginiai, ritmiški, švelnūs judesiai gražiai persipina tarpusavyje, sklandžiai pereina nuo lėtų į greitus, keičiasi jų gylis, atsižvelgiant į būtinybę ir masažuojamą zoną.

Šis masažas padeda išlaikyti natūralų grožį, jaunystę, atpalaiduoti kūną ir mintis, palaikyti gerą emocinę bei fizinę būklę.

Masažas apima veido, kaklo, galvos ir sprando sritis.

 Moterims     Vyrams    
Masažas su pusbrangiais akmenimis turi ryškų atjauninimo poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, koreguoja veido kontūrą, pagerina raumenų ir odos tonusą, išlygina paviršines raukšles, suvienodina veido odos spalvą. 

Masažas apima veido, kaklo, galvos ir sprando sritis.

 Moterims     Vyrams    
Demakiažas, serumas, masažas, kaukė, užbaigimo kremas.
 Moterims     Vyrams